KURU CİLTLE NASIL MÜCADELE EDİLİR?

Cildinizin her gün en iyi görünmesine ve hissetmesine yardım etmek için nemlendirmetüyolarının yanısıra günlük farklı uygulamalar yoluyla kuru cildi rahatlatma hakkında bilgi sahibi olun. Buna ek olarak NEOSTRATA® ile kuru cildiniz için en iyi nemlendiriciyi bulun

KURU CİLDE NE SEBEP OLUR?

Kuru bir cildiniz mi var? Kuru ciltte nem, doğal yağlar eksiktir ve yüzey bariyeri daha zayıf olabilir. Sıklıkla gergin, kaşıntıya yatkın ve rahatsız olarak hissedilir, pullanabilir veya hatta çatlayabilir. Soğuk hava, uzun süren sıcak duşlar ve doğru cilt bakımı ürünlerini kullanmamak kuruluğu şiddetlendirir, ince çizgiler ve kırışıklıkları daha fark edilir hale getirir.

KIRIŞIKLIKLARA NE SEBEP OLUR?

Kırışıklıkların yaşlanmanın kaçınılmaz bir parçası olduğunu mu düşünüyorsunuz? Gerçek olan kırışıklıkların pek çok farklı faktörün kombinasyonu olarak ortaya çıkarılmasıdır.

ERİŞKİNDE SİVİLCEYE VE SİVİLCE LEKELERİNE NE SEBEP OLUR?

Erişkinlerde sivilce oluşumuna sık rastlanır. Sivilcelerin çıkmasının nasıl önlenebileceğinin yanı sıra sivilce sebepleri ve bakım önerileri hakkında bilgi sahibi olun.

CİLT SARKMASINA NE SEBEP OLUR?

Cilt sarkması yada elastiket kaybı yaşlanma sürecinin bir parçasıdır ve zaman içinde elastin ve kollajenin kaybı ile ortaya çıkar. Günlük ipuçları ve bakımlarla kırışık görünümdeki cildin nasıl önlenebileceğine dair bilgi sahibi olun.

PARLAK, IŞILTILI BİR CİLDE NASIL SAHİP OLUNUR?

Işıltılı ve parlak bir cilt her zaman tercih edilir ve sağlıklı görünümde bir cilde sahipseniz arzu edilen yüz ışıltısını elde etmek kolaydır.