Cilt Durumunuza Göre Ürünleri Görüntüleyin

Uneven skin tone

CİLT TONU EŞİTSİZLİĞİ & KOYU LEKELER

Yüzünüzde, göğsünüzde, omuzlarınızda veya ellerinizde yıllarca güneşe maruz kalmaktan dolayı renk değişikliği olan bölgeler varsa, cildiniz eşit olmayan bir cilt tonuna sahiptir. Güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri ve koyu lekeler olarak da bilinen bu renk değişikliği bölgeleri, fotoyaşlanmanın gözle görülür belirtileridir. Cilt ayrıca hamilelikten sonra veya oral kontraseptif kullanımının bir sonucu olarak renk değiştirebilir.

SaggingSkin

KOYU HALKALAR

Yaşlandıkça, göz çevresindeki cilt incelir ve daha savunmasız hale gelir ve bu da gözlerin altında koyu halkalara neden olabilir.

CrowsFeet

KAZAYAĞI

Yaşlandıkça, göz çevresindeki cilt incelir ve daha hassas hale gelir, bu da gözlerin altında koyu halkalara ve göz çevresinde ince çizgilere ve kırışıklıklara (kazayakları) neden olabilir.

ageing

YAŞLANMA

Kırışıklıklar ve ince çizgiler gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerinin neredeyse tamamı, birikmiş güneşe maruz kalma nedeniyledir. Fotoyaşlanma olarak bilinen bu durum, vücudun güneşe maruz kalan bölgelerinde gevşek, düzensiz pigmentli, kırışık, mat ve cansız bir cilt görünümüne neden olur.

fine lines

KIRIŞIKLIKLAR & İNCE ÇİZGİLER

Görünür yaşlanma belirtilerinin neredeyse tamamı, birikmiş güneşe maruz kalmaktan kaynaklanır, ancak yaşam tarzı faktörlerinden de kaynaklanabilir. İnce çizgiler ve kırışıklıklar önce göz ve ağız çevresinde ortaya çıkma eğilimindedir ve esas olarak vücudun güneşe maruz kalan bölgelerinde cildin foto yaşlanmasından kaynaklanır.

SaggingSkin

CİLTTE SIKILIK VE ELASTİKİYET KAYBI

Elastikiyetini Kaybetmiş Cilt, birikmiş güneşe maruz kalma ve yerçekiminden kaynaklanan ton veya sıkılık kaybından kaynaklanır.

Dull skin

DONUK YA DA PÜRÜZLÜ CİLT

Güneşe maruz kalmanın ve fotoyaşlanmanın kümülatif etkileri, cildin donuk görünmesine ve doğal parlaklık ve ışıltıaını kaybetmesine neden olabilir.

Uneven skin tone

GENİŞ GÖZENEKLER

Gözeneklerinizde biriken aşırı miktarda yağ ve ölü cilt hücreleri bazen gözeneklerin normalden daha büyük görünmesine neden olabilir.

KURU CİLT

Kuru cilt durumu, hafif pullanma ve cilt gerginliği ile hafif kurudan ileri derecede hiperkeratotik bozukluklara kadar değişir.

REAKTİF CİLT

Reaktif cilt kızarıklığa eğilimlidir. Lekeli cilde sahip olanlar, ısı ve oksidatif stres dahil olmak üzere herhangi bir faktöre tepki olarak kolayca kızarabilir.

SIVILCE & LEKELER

Aylık olarak veya strese tepki olarak sivilce oluşumuna yatkınsanız cildiniz lekelenir. Yüz, sırt ve göğüs bölgelerinde sivilce ve lekeler oluşabilir.

GÜNEŞ KORUMASI

Uzun süreli güneşe maruz kalma, yaşlanma belirtilerini hızlandırabilir ve pigmentasyona neden olabilir. NEOSTRATA® Türkiye'in çok çeşitli güneş koruma ürünleriyle cilt bakım rutininizi tamamlayın.

Öne Çıkan Ürünler

Deneyenlerin en çok sevdiği ürünler