Formula

NEOSTRATA® FARKI

Ürünlerimiz cildinizin yüzeyini eksfoliye ederek taze yeni katmanları açığa çıkarır.

Ürünlerimizi içeriklerin salınımını ve tolerabiliteyi en üst düzeye çıkarmak için optimal pH düzeyinde geliştiririz.

Uzun süreli sonuçlar için cilt matriksinin yapı taşlarını hedef alırız.

40 yılı aşkın bir süredir cilt bakımı içerikleri konusunda araştırma yapıyoruz ve dünya çapında cilt bakımı endüstrisi tarafından onaylanmış ve çok iyi tanınan Alfa Hidroksi Asit Glikolik Asit ve Poli Hidroksi Asit gibi dermatoloji alanında devrim yaratan içerikleri keşfeden ilk markayız.

KEŞİFLERİMİZ

 
1974

ALFA HİDROKSİ ASİTLER

Dermatolog kurucularımız tarafından dermatoloji alanında bir keşif olan Alfa Hidroksi Asitler, daha sağlıklı görünen, daha yumuşak, daha pürüzsüz, daha az çizgili bir cilt ortaya çıkarmak için yüzeydeki cilt hücrelerini yenileme konusunda benzersiz bir yeteneğe sahip, doğal olarak oluşan bir asit ailesidir.

 

 
1994

POLİHİDROKSİ ASİTLER

2. nesil hidroksi asitler. Polihidroksi Asitler (PHA'lar), AHA'lara benzer ancak tahriş olmadan yüksek yaşlanma karşıtı ve antioksidan faydalar sağlar - hassas cilt tipleri için ideal bir seçimdir.

 
2000

BİYONİK POHİDROKSİ ASİTLER

3. nesil hidroksi asitler. Biyonik Polihidroksi Asitler tahriş edici değildir, ancak aynı zamanda güçlü şelatörler ve nemlendiricilerdir - çok susuz, kuru cilt tipleri için idealdir.

 
MODERN İNOVASYON
 
2007

NEOGLUKOZAMİNE®

Bir NEOSTRATA® yeniliği olan bu asitsiz amino şeker teknolojisi, cildin doğal dolgu maddesi hyaluronik asidinin bir yapı taşıdır ve taze yeni hücreleri ortaya çıkarmak için nazikçe pul pul dökülen, çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltan, cilt tonunu eşitleyen ve daha uzun süre koyu lekeleri hedefleyen gelişmiş bir moleküldür.

 
2013

AMİNOFİL®

Başka bir NEOSTRATA® yeniliği ve sadece NEOSTRATA® ürünlerinde mevcut olan bu devrim niteliğindeki teknoloji, daha gergin bir görünüm için cildi hacimlendirmek, dolgunlaştırmak ve sıkılaştırmak için cildin matrisini güçlendirmeye yardımcı olur.

 
Bugün

NEOSTRATA®

85'ten fazla ülkede doktorlar tarafından satılmaktadır ve 100'den fazla yayın ve patente sahiptir...

 

NEOSTRATA® HAKKINDA

Dermatologlar tarafından yaratılmış ve geliştirilmiştir ve tüm dünyada cilt bakımı uzmanları, dermatologlartarafından önerilmektedir.

NEOSTRATA® en iyi cilt için bilimsel yaklaşımı özümsemiştir. Uluslararası düzeyde tanınan, Alfa ve Polihidroksi Asit teknolojilerini keşfetmiş olan dermatologlar, Dr. Van Scott ve Dr. Yu tarafından kurulmuştur. NEOSTRATA® ürünlerinin birçok cilt tipi ve yaşlanma dahil cilt sorunları için etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Bugün NEOSTRATA® bilimsel inovasyona, yaşlanmanın belirtileri ve koyu lekeleri anlamlı şekilde azaltmaya yarayan aralarında NeoGlucosamine ®, Aminofil® and NeoCitriate ®’ın da olduğu sonraki nesil etkili ürünleri sunmaya olan süregelen bağlılığını korumaktadır.

MARKA GEÇMİŞİ

NEOSTRATA® ürünleri ilk olarak New Jersey, ABD’deki tıp kökenli bir dermatoloji firması tarafından geliştirilmiştir. Dermatoloji ürünleri Alfa, Poli ve Biyonik PHA teknolojilerine ek olarak her tipte cildin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni asit olmayan yaşlanma karşıtı yeni içerikleri de içerir.

Firma AHA teknolojisinin tanınmış kaşifleri olan Dr. Van Scott ve Dr. Ruey Yu tarafından 1988’de kurulmuştur. Bu doktorlar 250 klinik çalışma ve dergilerde basılmış makale ve 110’dan fazla patentten oluşan bir mirasa sahip, AHA’lar ve PHA’ların geliştirilmesi ve dermatolojide kullanılması uluslararası alanda tanınmış alkışlanan otoritelerdir.

2010 yılında Dr. Van Scott ve Dr. Yu dermatolojiye sundukları seçkin katkılar, keşif ve araştırmalarının cilt hastalıklarının düzeltilmesi üzerindeki büyük etkileri sebebiyle Dermatoloji Vakfı tarafından Keşif Ödülü’ne layık görülmüşlerdir.